البرز نیرو / معرفی شرکت / منابع انسانی

منابع انسانی

منابع انسانی

یکی از مهمترین سرمایه های هر شرکت، نیروی انسانی کارآمد و متخصص آن می باشد. با توجه به چشم انداز ترسیم شده در شرکت البرز نیرو جهت ارتقاء دانش و مهارت فنی پرسنل، برنامه های متعدد آموزشی پیش بینی شده است که از جمله آن می توان به آموزش 100 نفر نیروی متخصص تعمیراتی ( الکتریسین و مکانیسین) و 75 نفر نیروی کارآمد لکوموتیوران اشاره کرد. ساختار شرکت البرز نیرو با در نظر گرفتن تنوع بخشها و ادارات مختلف در تهران،کرج، اصفهان، یزد و سایر مناطق کشور فرصتهای شغلی زیادی را در زمینه حمل و نقل ریلی فراهم آورده است.

 

سرمایه انسانی شرکت

شرکت البرز نیرو با ایجاد بیش از 1000 فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم در زمینه حمل و نقل ریلی در مناطق مختلف کشور، علاوه بر اشتغالزایی اهتمام ویژه ای در فراهم نمودن امکانات رفاهی مختلف برای خانواده های پرسنل نیز دارد. طی سالیان گذشته این شرکت با هدف ارتقاء دانش و مهارت فنی پرسنل به عنوان مهمترین سرمایه های خود، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در داخل و خارج از کشور نموده است.

شرکت البرز نیرو در سال 1389 برای اولین بار به عنوان شرکت خصوصی پیشرو،  اقدام به استخدام و آموزش لکوموتیوران نمود و در حال حاضر با بیش از 100 لکوموتیوران تحصیلکرده و متخصص، بزرگترین کادر راهبری لکوموتیو را بعد از راه آهن ج.ا.ا دارا می باشد.

 

chart